Salamanca - szkoła językowa

Menu

Wybierz podstronę:

Wybierz podstronę:

Lektorzy

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych lektorów polskich oraz native speaker'ów. Przez pierwsze kilka semestrów nauki uczą lektorzy polscy, następnie zmienia się to w system dualny, gdzie lektor polski uczy na przemian z nauczycielem – native speakerem. Na poziomach zaawansowanych słuchacze pracują wyłącznie z obcokrajowcami. Lektorzy zatrudnieni w Salamance oprócz gruntownego przygotowania metodycznego mają także duże doświadczenie w nauczaniu, a co najważniejsze lubią także uczyć, co daje się odczuć na każdych zajęciach.

Yvonne - lektor języka angielskiego (native speaker)

Sama o sobie mówi „jestem niezłą mieszanką”. Urodzona w Nowym Yorku, mama Polka, a ojciec Grek. Yvonne jest osobą "bilingual" czyli dwujęzyczną. Ukończyła filologię angielską na UAM oraz Teacher’s College w Poznaniu. Tam zaszczepiono w niej pasję do nauczania. Od kilku lat pracuje jako lektor języka angielskiego i uczy na różnych poziomach zaawansowania.

Uczenie? Jaką metodą? – Każdą! Potrzeby są różne, tak więc metody muszą być szyte na miarę. Niemniej jednak zawsze z entuzjazmem i uśmiechem na ustach - w końcu „You’re Never Fully Dressed Without a Smile”

Zainteresowania – wszystko! Od teatru (należała niegdyś do grupy o nazwie „Viva Teresa”) po łowienie ryb. Obecnie skandynawskie kryminały i książki sci fi – oczywiście po angielsku.

Manuel - neative speaker j. hiszpańskiego

Mam na imię Manuel. Moją pasją od zawsze byłe języki obce. Zanim przyjechałem do Polski przez pięć lat pracowałem w Wielkiej Brytanii na stanowisku księgowego. Wybrałem pracę w Anglii, aby udoskonalić znajomość języka angielskiego, na co pozwolił mi ten kilkuletni pobyt. W Polsce jestem od niedawna i mówię trochę tym językiem, ale za to biegle posługuje się nie tylko angielskim, ale również portugalskim i, jako native speaker, moimi językami ojczystymi mianowicie hiszpańskim oraz guarani.

Jestem osobą niezwykle komunikatywną, otwartą oraz sumienną, posiadającą łatwość nawiązywania kontaktów. Szybko się uczę, a powierzone mi zadania wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Nie mam problemu z zaadaptowaniem się w nowym środowisku pracy, szczególnie międzynarodowym, lubię też pracować w grupie, ale równie dobrze radzę sobie z zadaniami indywidualnymi.

Agnieszka - lektor języka angielskiego i hiszpańskiego
Agap

Absolwentka filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza i Universitat de Girona oraz szczęśliwa posiadaczka certyfikatu Certificate in Advanced English - CAE zdanego na najwyższą ocenę i uprawniającą ją do nauczania języka angielskiego. W Salamance od 2 lat, prowadzi kursy z języka hiszpańskiego, angielskiego dla dzieci i katalońskiego.

Poza nauczaniem Agnieszka zafascynowana jest również kulturą hiszpańskojęzyczną oraz katalońską; aby propagować przedmiot swojej pasji została współzałożycielką działającej w Poznaniu Fundacji Sfera.

Uwielbia czytać, zwłaszcza w obcych językach, a także potrafi zjeść dowolną ilość jogurtu o smaku pieczonego jabłka :)

Karol - Charlie

Crazy Charlie jest chyba najbardziej usmiechnietą i optymistycznie nastawioną do życia osobą, jaka pojawia się w Salamance. Kocha podrożować, pasjonuje go geografia, przyroda, sport i rekreacja. Zwiedził z żoną USA, Tajlandię, Malezję, Australię,RPA, Kanadę, Meksyk, Barbados i wiele, wiele innych... Większość dorosłego życia spędzil w krajach anglojęzycznych (w Anglii przede wszystkim), jest osobą bilingwalną.

Dzięki byciu obieżyświatem i doświadczeniu w nawiązywaniu nowych znajomości, z każdym potrafi znaleźć wspólny język i każdego zainteresować. Uczy dorosłych i młodzież specjalizując się w zajęciach konwersacyjnych. Dzieci też go uwielbiają, bo jest jak "gliniarz w przedszkolu", tylko po angielsku:)

Waldemar

Gdynianin z pochodzenia, anglista, tłumacz przysięgły i marynarz z zawodu... A przez sentyment i małżeństwo poznaniak. Ukończył studia w Instytucie Filologii Angielskiej UAM, gdzie specjalizował się w literaturze amerykańskiej i metodyce nauczania języków obcych. Zafascynowany powieściami Josepha Conrada, przez następne lata pływał na statkach różnych bander po morzach i oceanach całego świata. Odwiedził wtedy wiele egzotycznych portów i nieraz musiał porozumiewać się wieloma językami. Podobno w każdym zna przynajmniej parę słów… Powróciwszy na stały ląd z dyplomem oficera nawigacyjnego, zaczął uczyć j. angielskiego studentów Politechniki, Akademii Morskiej i innych uczelni w Gdyni i w Poznaniu.

Lata spędzone w sztormach nauczyły go dyscypliny i poważnego traktowania obowiązków. Doświadczony lektor i tłumacz. W wolnym czasie entuzjasta podróży, dobrej literatury i języka angielskiego, najlepiej w połączeniu.

Kinga

Ukończyła Filologię germańską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Język niemiecki zajmuje bardzo dużo miejsca w jej życiu, a bycie nauczycielem to jej pasja. Przygoda z językiem niemieckim rozpoczęła się już w szkole podstawowej i trwa aż do dziś. Największą radość i satysfakcję ze znajomości języka niemieckiego daje jej możliwość poznawania wielu ciekawych ludzi oraz komunikowania się w tym języku. To właśnie tą umiejętnością chcę dzielić się z uczniami :) Ogromną pasją Kingi jest również muzyka - gra na gitarze, jambie oraz śpiewa w zespole. Uwielbia podróżować, często celem podróży są dla niej właśnie Niemcy. Latem spędza natomiast czas na górskich szlakach.

Magda

Języka angielskiego uczy od lat 11. Konkretna, ale z wyobraźnią:)
Zachęca do samodzielnej pracy, bo uważa, że człowiek uczy się przede wszystkim dla siebie. Nauczanie jest jedną z jej pasji, a największą satysfakcją jest obserwowanie postępów uczniów, w końcu: practice makes pe

Tomasz

Tomasz ukończył filologię angielską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i sam przyznaje, że szło mu naprawdę nieźle:) Pasjonuje go oczywiście język angielski, ale także szeroko pojęta kultura krajów anglojęzycznych, a w szczególności Stanów Zjednoczonych.

Uczył na zlecenie Unii Europejskiej oraz był Ambasadorem organizacji CCI Greenheart w miasteczku Beaver Creek położonym w malowniczym stanie Kolorado, USA. Poznał tam wielu interesująch ludzi i język, który z książkami do gramatyki ma niewiele wspólnego:)

Lubi określać się mianem otwartego i kontaktowego, a cechy te wykorzystuje w swojej pracy nauczyciela. Lubi uczyć, bo taką już ma naturę. Naucza osoby dorosłe oraz młodzież. Na zajęciach zaraża entuzjazmem, stawiając tym samym nacisk na komunikatywność.

Nie śpi, bo w tym czasie najczęściej śledzi słowniki na Twitterze, czyta, bądź ogląda seriale i filmy po angielsku...

Agnieszka - lektor języka angielskiego (native speaker)
agad

Agnieszka jako nastolatka wyjechała do Australii gdzie spędziła 10 lat. Od powrotu do Polski zajmuje się nauczaniem języka angielskiego. Kocha ten język i uważa, że pozwala on ludziom z całego świata komunikować się i budować mosty międzykulturowe. Ponadto Agnieszka interesuje się zdrowym trybem życia, ćwiczy jogę, pilates oraz medytuje.

Iwona Janaszek – lektorka języka francuskiego oraz angielskiego dla dzieci.

Absolwentka UAM, ukończyła kierunek Nauczanie języka francuskiego i angielskiego w Kolegium Języków Obcych oraz Pedagogikę.Nauczanie jest jej pasją, odkąd pamięta, zawsze wiedziała, że właśnie tym chce się zająć w przyszłości. Uważa, że gwarantem sukcesu jest właściwa motywacja, dlatego na lekcjach stara się „zarazić” uczniów swoja miłością do języka.

Szczególnie dobrze czuje się na zajęciach z najmłodszymi dziećmi, które ujmują ją swoją otwartością i nieustanną ciekawością świata.

Uwielbia podróże, zakochana jest w południowym wybrzeżu Francji, gdzie mogłaby spędzać każde wakacje.

Tomek - Lektor języka angielskiego

Magister językoznawstwa i informacji naukowej. Absolwent Szkoły Tłumaczy i Języków Obcych UAM. Zamiłowanie do języków od lat z powodzeniem realizuje w pracy zawodowej, zarówno jako nauczyciel jak i tłumacz. Swoją pracę może jednocześnie nazwać swoją największą pasją. Zawsze uśmiechnięty i pełen entuzjazmu. Zajęcia prowadzi w oparciu o zróżnicowane metody, kładąc szczególny nacisk na komunikację. Regularnie sięga po narzędzia multimedialne a także kinetyczne metody przyswajania słownictwa w oparciu o język migowy, dzięki czemu słuchacze szybko i trwale zapamiętują nowo poznany materiał.

Kasia - Lektor języka niemieckiego

Absolwentka Filologii Germańskiej na UAM w Poznaniu. Jej przygoda z językiem niemieckim rozpoczęła się 15 lat temu w liceum. Swoją pasję do języka niemieckiego zawdzięcza również ponad dwuletniemu pobytowi w Niemczech oraz dzięki wymianom studenckim. Uwielbia góry, a w szczególności Alpy, amatorka wspinaczki wysokogórskiej oraz miłośniczka dwóch kółek.

Barbara - lektor języka włoskiego

filolog włoski, posiada kilkunastoletnie doświadczenie w nauce włoskiego. Jest także tłumaczem.

Uwielbia podróże, dalekie i te bliskie, czas spędzony z przyjaciółmi, rower, pływanie. Pracą i jednocześnie hobby jest oczywiście język włoski, często odwiedza Włochy i stale zbiera nowe materiały do nauki. „Studenci często pytają mnie, jaka metoda nauki jest najskuteczniejsza. Odpowiadam, że to zależy od człowieka – to, co dobre dla jednego, niekoniecznie sprawdzi się u drugiej osoby. Dlatego zachęcam do poszukiwania. Bo nauka języka to proces polegający zarówno na nauce słówek i gramatyki, jak i na poszukiwaniu tej jedynej, najlepszej dla danej osoby, metody nauki”.

Natalia – lektor języka francuskiego i polskiego dla obcokrajowców

Jest magistrem filologii romańskiej na UAM oraz absolwentką podyplomowych studiów z nauczania języka polskiego jako obcego. Posiada również Certyfikat Języka Francuskiego Prawniczego oraz dyplom dwujęzycznych studiów z Zarządzania Przedsiębiorstwem na UE w Poznaniu.

Pochodzi z nauczycielskiej rodziny, można więc powiedzieć, że nauczanie ma we krwi. Podchodzi do niego z pasją i entuzjazmem, jak sama mówi, wraz z nauką języka, lubi przekazywać uczniom swoją miłość do kultury francuskiej.

Uwielbia książki, które obsesyjnie kupuje w nieprzyzwoitych ilościach, czekoladę pod każdą postacią oraz tango argentyńskie.

Paweł - lektor języka angielskiego
paweł

Paweł, ukończył Kolegium Języków Obcych oraz Komunikację międzyludzką i zarządzanie zasobami informacji na wydziale Neofilologii. Lubi aktywnie wypoczywać, a jego zamiłowaniem, oprócz języka angielskiego, są sporty wodne: żeglarstwo i nurkowanie. Jako lektor kładzie największy nacisk na komunikację, systematycznie eliminując błędy gramatyczne, które zakłócają sens i płynność wypowiedzi.

Christoper - lektor języka angielskiego, native speaker
Chris

As a former professional in the USA in the hotel business, I enjoy meeting and working with new people from different backgrounds. Now living as a legal resident in Poland with my wife and son, I am enjoying Polish culture and learning about the Polish way of life. Most of my free time I spend working on our new home here in Poznan, but in the future I would like to travel and see more of Poland and the rest of Europe.

Agnieszka – lektor języka angielskiego i niemieckiego

Agnieszka ukończyła Uniwersytet Warszawski na wydziale Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej. Praca z dziećmi i młodzieżą sprawia jej ogromną przyjemność, niemniej jednak praca z dorosłymi również! Rozpoczęła pracę w Salamance z ogromnym zapałem i uśmiechem na twarzy, który widoczny jest do dzisiaj. Stara się pokazać swoim uczniom jak ważną rolę w życiu odgrywa język obcy, co wcale nie oznacza, iż jego nauka musi być nudna!

Wolny czas poświęca na kontynuację nauki języka włoskiego oraz rozwijanie swojej pasji, jaką jest jazda terenowa. Uwielbia ciepłe klimaty i stara się uciekać w nie, gdy tylko znajdzie odrobinę wolnego czasu.

Basia – lektor języka hiszpańskiego i angielskiego

Absolwentka filologii hiszpańskiej na UAM w Poznaniu i podyplomowych studiów kształcących tłumaczy języków romańskich we Wrocławiu. Posiada certyfikaty CAE (Certificate in Advanced English) i TEFL (Teaching English as a Forein Language), uprawniające do nauczania języka angielskiego jako języka obcego oraz certyfikat TOEIC zdany na niemal maksymalną liczbę punktów. Od wielu lat związana z nauczaniem języka angielskiego i hiszpańskiego, zarówno dzieci i dorosłych.

Prze rok mieszkała w Hiszpanii (Victoria/Gasteiz – Kraj Basków), studiując w ramach programu Socrates/Erasmus, a w 2012 roku przeprowadziła się do Tajlandii, gdzie przez dwa lata pracowała w Bangkoku jako nauczyciel języka angielskiego w anglojęzycznej szkole.

Poza językami, kocha podróże, tajską kuchnię i aktywność sportową. Jej największą pasją jest wakeboard, choć uwielbia także akrobatykę, a zimą narty i snowboard. Nie wyobraża sobie też życia bez codziennej dawki porządnego espresso!

Ewa – lektor języka niemieckiego

Ewa, posiada dyplom magistra Filologii germańskiej. Nauczycielem jest z zamiłowania: lubi nauczać i widzieć efekty swojej pracy. Postrzegana jako osoba wymagająca i niezmiernie bezpośrednia, jest jednocześnie pasjonatką języka i może dzięki temu udaje się jej przekazać swoją wiedzę innym z wymiernymi efektami. Ewa wychodzi z założenia, że nie ma osoby, której nie da nauczyć się języka obcego, czasem potrzeba tylko odrobinę więcej czasu. W wolnym czasie, którego zawsze brakuje, lubi czytać książki, obejrzeć dobry film, wypocić kilka kalorii na siłowni.

Iryna - nauczyciel języka rosyjskiego i ukraińskiego.

Uwielbia swoją pracę, w której czuje, że spełnia ważną misję. Jej celem jest zarażanie tą miłością jak największą liczbę ludzi! Jej pasją są podróże. Podróżowanie po świecie pozwala Jej zrozumieć inne kultury i ludzi żyjących w innych przestrzeniach geograficznych. W wolnym czasie uwielbia słuchać muzyki i spędzać czas z przyjaciółmi.

Jon – lektor języka angielskiego, native speaker

I successfully ran a small business for many years in my native UK, but seeking new challenges and opportunities brought me to Poland. I love to meet different people and help them to become acquainted with my language. Teaching all sorts of people, younger and older at all different levels of progress is very fulfilling and rewarding. I have lived here in Poland for a year and have made it my home. I love running and football and enjoy playing chess in my spare time.

Julia – lektor języka angielskiego

Julia studiuje obecnie na ostatnim roku studiów magisterskich na Filologii angielskiej UAM. Na co dzień porozumiewa się w domu w języku angielskim, dzięki czemu jest on dla niej równie naturalny, jak język polski.

Julia to pasjonatka. Mieszkała w Anglii, gdzie była wolontariuszem oraz nauczała w szkole podstawowej i przedszkolu. Podczas pobytu miała okazję poznać miejscowe zwyczaje, poznać naturalny i nie zawsze “wypolerowany” język komunikacji Brytyjczyków. Dzięki pracy jako nauczyciel w Anglii miała okazję udoskonalić techniki nauczania. Julia ceni kreatywność, jaką niesie ze sobą bycie lektorem, jak również zadowolenie wynikające z osiągnięć kursantów.

Drugą lingwistyczną miłością Julii jest język norweski, który ciągle doskonali. Wyprawa na daleką północ jest jej największym marzeniem. W wolnym czasie podróżuje, szydełkuje :) oraz zajmuje się wypiekaniem przepysznych ciast.

Justyna – lektor języka angielskiego

Absolwentka Filologii angielskiej na UAM w Poznaniu. Od zawsze zafascynowana językiem angielskim. Praca jako nauczyciel języka angielskiego to dla niej przede wszystkim przyjemność. Kiedy uczy, zawsze stara się odpowiadać na potrzeby ucznia. Jednak jej priorytetem w nauczaniu jest rozwijanie umiejętności mówienia. W końcu głównym celem nauki języka obcego jest komunikacja, a mówienie to jej podstawowa forma. Jej zajęciom zawsze towarzyszy przyjazna atmosfera, ponieważ, jak twierdzi, jest to połowa sukcesu do opanowania materiału. Zawsze stara się być taką nauczycielką, na której zajęcia sama przychodziłaby uśmiechnięta i zmotywowana do działania.

Karolina – lektor języka niemieckiego

Ukończyła Filologię Germańską na UAM w Poznaniu w 2003 r. Od ponad 11 lat pracuje jako nauczyciel i lektor języka niemieckiego, uczy zarówno dorosłych, jak dzieci i młodzież w wieku szkolnym. Przygotowuje kursantów do wszelkiego rodzaju egzaminów i certyfikatów z języka niemieckiego. Szczególny nacisk na swoich zajęciach kładzie na mówienie, wymowę. i słownictwo.

W wolnym czasie uwielbia chodzić na długie spacery i namiętnie słucha muzyki.

Lidia – lektor języka angielskiego

Magister filologii angielskiej. Nauczanie języka angielskiego jest pasją, którą stara się realizować. Pracowała z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania. Na Jej zajęciach uczeń jest najważniejszy, dba by czuł się komfortowo i bezpiecznie, a także miał warunki do rozwoju nie tylko kompetencji językowych, ale również ogólnej wiedzy o świecie.

Stara się, aby zajęcia były atrakcyjne i efektywne, dopasowane do potrzeb i osobowości słuchaczy. Pokazuje uczniom, że nauka języka może być ekscytującą przygodą i przyjemnością, motywuje do samodzielnej pracy oraz zagłębiania się w język i kulturę.

Dba także o swój rozwój, zarówno profesjonalny jak i osobisty. Skończyła studia podyplomowe, uzyskała certyfikat dla nauczycieli business English, czyta anglojęzyczną prasę oraz literaturę.

Maciej – lektor języka angielskiego

Ukończył studia magisterskie na kierunku prawo, gospodarka i kultura europejska na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe w zakresie tłumaczenia w Szkole Tłumaczy i Języków Obcych UAM w Poznaniu. Z racji wykształcenia najbliższe są Jemu business i legal English. Specjalizuje się w uczeniu osób dorosłych.

Maciej jest smakoszem whisky (najlepszego elementu kuchni brytyjskiej) i amatorem gier bez prądu (planszowych i karcianych), które stara się wykorzystać na zajęciach.

Paulina – lektor języka szwedzkiego i niemieckiego

Wychowana na językach obcych. Pasję do języków i odmiennych kultur rozbudził język niemiecki i to już w szkole podstawowej. Absolwentka szkół o profilach językowych, filologii szwedzkiej z językiem niemieckim na poznańskim UAM-ie oraz Uniwersytetu w Lund, w Szwecji. Niezliczone podróże i zainteresowanie tym, co nieoczywiste, pozwoliły jej poznać tajniki zarówno języka oficjalnego jak i potocznego, a także ciekawostki dotyczące obyczajowości naszych północnych i zachodnich sąsiadów.

Prywatnie zagorzały kibic siatkówki oraz innych dziedzin sportu, amatorka skandynawskich kryminałów i niepoprawna miłośniczka kotów. W chwilach odpoczynku ucieka w swoje ulubione strony: nad morze, do malowniczo położonych miasteczek w Szwecji i ukochanego Berlina.

Tomasz – lektor języka angielskiego i niemieckiego / gitarzysta w jednym:)

Tomek jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Lingwista i gitarzysta w jednym.

Języki obce – angielski i niemiecki – to jego pasja, zarówno ich nauka, jak i nauczanie. Przede wszystkim zaś wykorzystanie w praktyce – np. W formie pracy za granicą, ale również w celu rozwijania zainteresowań i pasji.

Żadnej pracy się nie boi, na studiach był m. in. listonoszem we Frankfurcie bad Menem, kelnerem w Parku Narodowym Yellowstone w USA, odbył również liczne praktyki biurowe w Niemczech.

Kilkuletnie doświadczenie korepetytora, głównie dla dzieci daje poczucie, że również innym pomaga otworzyć wiele drzwi i ścieżek, jakie daje znajomość języków.

Zainteresowania: polityka, muzyka (blues/rock/funk), gra na gitarze (ma swój zespół muzyczny), zajmuje się realizacją dźwięku.

Nicholas - lektor języka włoskiego (Native Speaker)

Po ukończeniu studiów filologicznych na Uniwersytecie w Udine (Kierunek: Mediacja Kulturowa - Języki Europy Środkowo-Wschodniej) we Włoszech, zdecydował się porzucić swoją ojczystą ziemię w poszukiwaniu szczęścia w Polsce.

Lubi podróżować, uczyć się kolejnych języków obcych i gotować. W wolnym czasie bardzo chętnie, jak typowy Włoch, gra w piłkę nożną.

Ola -lektor języka angielskiego i niemieckiego.

Studiowała lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Nie wyobraża sobie siebie w roli innej niż nauczyciela języków obcych, praca daje jej dużo satysfakcji i coraz to nowszych doświadczeń.

Jej pasją poza językami obcymi są książki, podróże, muzyka oraz gry planszowe, które często wykorzystuje podczas swoich lekcji. Natomiast w wolnej chwili zamyka się w kuchni, gdzie przeprowadza kolejne kulinarne eksperymenty.:)

Carlos – nauczyciel gry na gitarze

Muzyk z wykształcenia i pasji. Carlos jest Kolumbijczykiem, kształcił się w Barcelonie, a swoje życie postanowił związać z Polską. Carlos prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie nauki gry na gitarze oraz języka hiszpańskiego (kastylijski), osiągając przy tym w krótkim czasie świetne wyniki :)

Pracuje z popularnymi, ogólnie znanymi piosenkami jak również utworami klasycznymi, wszystkie odpowiednio przygotowane do poziomu zaawansowania ucznia, motywując go tym samym do doskonalenia techniki gry na gitarze, teorii muzyki oraz rozwoju słuchu.

Jednocześnie w zakresie języka hiszpańskiego oferuje lekcje, podczas których przekazuje także wiedzę na temat gramatyki i jej zastosowania w praktyce, w typowych formalnych i nieformalnych rozmowach, prezentując różne dialekty, kolokwializmy i moduły dostosowane do większości spośród 21 krajów hiszpańskojęzycznych.

Justyna – lektor języka angielskiego

Jest absolwentką Filologii Angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuje zarówno z najmłodszymi jak i z osobami dorosłymi. Na jej zajęciach nigdy nie jest nudno. Nowo poznane słownictwo i zwroty są utrwala z dziećmi poprzez elementy zaczerpnięte z życia codziennego: gry, zabawy, piosenki, czy też mini-projekty plastyczne dzięki którym dzieci poznają nowy język rozwijając przy okazji inne umiejętności. Wszystkie powyższe elementy sprawiają, że nauka przebiega w przyjaznej atmosferze i staje się nie tylko obowiązkiem ale też przyjemnością. Podczas lekcji z osobami dorosłymi dba o rozwój wszystkich umiejętności potrzebnych do swobodnej komunikacji w języku angielskim.

W wolnym czasie oprócz rozwijania pasji językowych lubi czytać kryminały, ćwiczyć jogę i testować przepisy na różne słodkości.